Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Kiedy najlepiej zamówić meble kuchenne?

Meble do kuchni można zamówić na dowolnym etapie budowy lub remontu. Pierwszy pomiar można wykonać jeszcze przed wykonaniem instalacji wewnętrznych budynku. Przyłącza można wtedy wykonać według wskazówek projektanta kuchni, gwarantuje to ich odpowiednie usytuowanie względem mebli kuchennych.

Jak długo czeka się na zamówione meble?

Czas oczekiwania na zamówione meble kuchenne wynosi się od 4 do 8 tygodni. Jest on uzależniony od skomplikowania projektu, wybranych materiałów oraz ilości zamówień w danym okresie. Przy zawieraniu umowy podajemy maksymalny termin realizacji.

Od czego zależy cena mebli kuchennych?

Cena mebli kuchennych uzależniona jest od wielu czynników - przede wszystkim od wybranych materiałów, stopnia skomplikowania projektu, wyposażenia dodatkowego oraz od wymiarów kuchni. Swoją ofertę kierujemy do szerokiej grupy Klientów - w naszej ofercie dostępne są meble kuchenne już od 1000 zł/mb.

Jak powstaje projekt kuchni?

Projekt kuchni przygotowywany jest przez projektanta w oparciu o Państwa wstępne pomiary ( a po zaakceptowaniu projektu przez pomiary montażysty) oraz z uwzględnieniem wszystkich oczekiwań i zaleceń Klienta. Jest on tworzony za pomocą programu komputerowego „CAD kuchnie” a jego wynikiem jest wizualizacja pomieszczenia kuchennego. Tak przygotowany projekt prezentujemy Klientowi w postaci elektronicznej lub kolorowego wydruku. W każdym momencie istnieje możliwość zmian w projekcie na życzenie Klienta. Po zaakceptowaniu ostatecznej wersji projektu oraz wyceny kuchni następuje podpisanie umowy. Czas przygotowania projektu kuchni to 7 dni.

Jak przystosować pomieszczenie przed montażem?

W pomieszczeniu gdzie meble kuchenne nie były jeszcze montowane należy zadbać o prawidłowe rozmieszczenie instalacji oraz usunięcie rzeczy mogących przeszkadzać w montażu kuchni. Ściany powinny być pomalowane na ostateczny kolor i wykafelkowane zgodnie z projektem kuchni. Jeżeli nowa kuchnia ma być montowana w miejsce starej należy usunąć pozostałości starych mebli oraz przygotować instalacje zgodnie z wymaganiami projektu nowej kuchni. Po zamontowaniu nowych mebli kuchennych dostęp do powierzchni takich jak ściany, sufit, podłoga może być utrudniony - dlatego należy zadbać o ich stan docelowy przed montażem.